ogółem: 55 951

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparta - Powiślak Końskowola 2:3 (0:1)

Sparta przegrała pierwszy mecz w tym sezonie u siebie z beniaminkiem IV Ligi Powiślakiem. Trzy punkty dla gości niewątpliwie wywalczył najlepszy strzelec ligi Łukasz Giza strzelając dwie i asystując przy trzeciej bramce.

W rozegranej w dniu wczorajszym III rundzie Pucharu Polski Sparta pokonała Ogniwo Wierzbicę 6:1 pozostałe wyniki;

Kłos Chełm - Victoria Żmudz 1:3 , Start Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 3:1

wcześniej do półfinału awansowała Chełmianka Chełm pokonując Hutnika ruda Huta 4:1

Lutnia Piszczac - Sparta  4:1 (0:0)

W dziesięć minut Sparta Rejowiec Fabryczny straciła cztery gole i szanse na korzystny wynik. Zespół w tym sezonie rozegrał na wyjeździe cztery spotkania. Poza wygraną 12:0  Stalą Poniatowa, w trzech pozostałych meczach straciliśmy 15 bramek.

Sparta zagrała dobrze pierwszą połowę. Nic nie zapowadało takiego wyniku   pierwszego gola straciliśmy po długim zagraniu do napastnika gospodarzy przy  fatalnym ustawieniu się naszej obrony . Drugi gol padł po rzucie wolnym, dwie minuty potem obrońcy źle ustawili pułapkę ofsajdową i było 3:0 dla Lutni, tuż po rozpoczęciu gry  od środka po przejęciu piłki gospodarze strzelili czwartą bramkę. Honorowe trafienie liczył Łukasz Drzewicki.
 W sobotę 21 bm. Sparta zagra u siebie z Powiślakiem Końskowola. O punkty nie będzie łatwo, goście   w swoim składzie mają bramkostrzelnego Łukasza Gizę.

We wszystkich meczach rozegranych w sobotę i niedzielę nasze drużyny odniosły zwycięstwa

IV Liga:    Sparta - Unia Krzywda 3:0 (0:0)

Juniorzy:  MUKS Kraśnik - Sparta  1:7

Trampkarze:  Hetman Żółkiewka - Sparta 3:5

Młodzicy:  Hetman Żółkiewka - Sparta  0:7

Wyniki II rundy Pucharu Polski w okręgu chełmskim

Pławanice Kamień - Victoria Żmudź  2:7
Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka  0:6
Sawena Sawin - Hutnik Ruda - Huta 1:1 (2:4 K)
Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny  0:3

Spółdzielca Siedliszcze - Ogniwo Wierzbica  2:9
Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 6:2
Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm   4:4 ( 4:7)

Sparta - UKS Jedynka Krasnystaw 3:2

Na pociechę i zakończenie meczy  rozegranych przez drużyny Sparty od piątku do niedzieli w dniu dzisiejszym  juniorzy pokonali UKS Jedynka Krasnystaw 3:2 umacniając się na pozycji lidera. Bramki zdobyli:

Kopciewicz 30', Wołos 50' Oleszczyński 53'

W piątkowe popołudnie w I kolejce  młodzicy pokonali rówieśników ze Znicza Siennica Różana 4:0 trampkarze przegrali  swój mecz 0:3.